Uyum Danışmanlığı

Yetkin avukatlarımız ve çözüm ortaklarımızla birlikte butik firmalardan kurumsal şirketlere uzanan müvekkillerimizin gereksinimleri doğrultusunda ulusal ve uluslararası mevzuata uyum süreçlerine yönelik uyum projesi, denetim ve eğitim hizmetleri ile sürdürülebilir danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Veri Koruma ve Mahremiyet

Müvekkillerimize kişisel verilerin korunması alanında uyum projeleri, denetim, eğitim ve düzenli danışmanlık hizmetleri sunuyor, müvekkillerimizin ihtiyaçlarına yönelik sürekli, güncel ve dinamik bir veri koruma kültürünün oluşmasını sağlıyoruz.

Bilişim Hukuku

Şirketlere gerek kuruluşları gerek günlük faaliyetleri çerçevesinde bilgi ve bilişim teknolojileri alanında hukuki danışmanlık hizmeti sunmakta ve müvekkillerimizi bilişim hukuku çerçevesindeki hukuki ve cezai uyuşmazlıklarda temsil etmekteyiz.

Ticaret Hukuku

Müvekkil şirketlerimizle kuruluş aşamalarının takibinden sektörel mevzuata uyum çalışmalarına, sözleşme taslaklarının hazırlanmasından müzakere süreçlerinin yürütülmesine ve olası ihtilafların çözümüne uzanan geniş bir alanda birlikte çalışmaktayız.

Dava ve Uyuşmazlık Çözümü

Müvekkillerimizi karşılaştıkları ihtilaflar konusunda yargı organları nezdinde temsil etmekle birlikte uyuşmazlıkların yargı mercileri dışında etkin ve hızlı çözümü için uzman kadromuzla birlikte gerek taraf vekilliği gerekse ihtiyari arabuluculuk hizmeti veriyoruz.

Arabuluculuk

Uzman arabuluculuk hizmetlerimizle anlaşmazlığı çözüme dönüştürmek için çalışıyoruz. Arabulucularımız ile farklı bakış açıları arasındaki boşluğu doldurarak kazan-kazan çözümleri yaratıyor, yapıcı diyaloglar kurarak farklı bakış açılarından ortak çözümler oluşturuyoruz.